מכתבייה ממותגת עם מקום לעט וכרטיסי ביקור

הדפסת מתנות ממותגות לעובדים לימי כיף וגיבוש

המשאב היקר ביותר של העסק הוא העובדים שלו, הם אלה שמפיחים חיים בכל בית עסק ותורמים לו. לכן מדי מספר חודשים יש להשקיע בעובדים ולהראות להם כי הם מוערכים. אחת הדרכים היותר אפקטיביות לעשות כן, היא על ידי מתנות לעובדים. מדי שנה בשנה ובייחוד בימי כיף וגיבוש של כל צוות העובדים, בעלי עסקים מוצאים את עצמם “שוברים את הראש” בשאלה – מה להעניק לעובדים?

אכן מדובר בשאלת השאלות במיוחד כאשר רוצים שהמתנה תהיה אות לתודה ולהערכה מחד, אך מאידך שתהיה זו מתנה שימושית ובעלת ערך מוסף. אם גם אתם אינכם יודעים כיצד לפנק את העובדים שלכם, הנה כמה רעיונות למתנות ממותגות שהולם יהיה להביא עבור יום כיף לחברה, מתנות שיש להן ערך מוסף וזיקה למקום העבודה, מתנות מושקעות שיפנקו כל עובד ועובדת.

מגוון של אביזרים מיוחדים

במידה ואתם מעוניינים במתנה שימושית, מיוחדת ומקורית, הרי שאביזרים ממותגים בדמות גדג’טים יספקו מענה אטרקטיבי במיוחד. כיום המבחר של הגאדג’טים שעומד לרשותכם הנו רב ומה גם שבאפשרותכם לצרף הדפס לכל מוצר אותו אתם בוחרים, להעניק אותו עם לוגו או שם החברה וכך להפוך את המתנה גם למוצר קידום מכירות נייד.

לרשותכם מגוון רחב של אפשרויות כמו דיסק און קי בעיצובים מעניינים, אביזרים נלווים לטלפונים סלולריים, רמקולים, עכברים דיגיטליים למחשב וכן עוד המון אפשרויות נחמדות ושימושיות כאחד, שניתן להדפיס עליהן היום כל הדפסה שתחפצו.

מתנות מטקסטיל

בכל בית דפוס תוכלו לקבל שירות הדפסה על מגוון שלם של מוצרי טקסטיל, תוכלו להדפיס את הלוגו של בית העסק עם ברכה או מסר לעובד. חלק מהמוצרים יכולים להיות כובעים מסוגים שונים או חולצות נעימות ויפות עם הדפס מקורי, מגבות נעימות ורכות עם הדפס, שמשייה לחוף הים, מטרייה, ואפילו וילונות מגנט לרכב שמסייעות בהצללה עם איור קסום והדפס של החברה ועוד. כל אלה מתנות שימושיות עבור כל עובד, מתנות ממותגות לעובדים שיפרסמו את העסק כל עוד נעשה בהם שימוש.

הדפסה על בקבוקים

אם תרצו דווקא לפנק את העובדים שלכם בבקבוק יין טוב עם צמד כוסות יין, תוכלו להדפיס על גבי הכוסות והבקבוק ברכה עם שם ולוגו של בית העסק וכך למעשה תמתגו את העסק ותרוויחו חיוך גדול מכל עובד שלכם. את זה ניתן לעשות גם על גבי אריזות שי מושקעות, פסלונים ועוד מגוון של רעיונות.

מלבד ההשקעה של ימי גיבוש לחברה ההשקעה במתנות לעובדים הינה לא פחות חשובה ויכולה להפוך כל עובד לשבע רצון ממקום עבודתו ומכאן השמיים הם הגבול. לכן יש להשקיע מחשבה בנושא ולבחור מתנות מתאימות שיהיו בעלות ערך מוסף, ימתגו את העסק בצורה אלגנטית ומכובדת ובד בבד יגרמו לעובדים להרגיש מוערכים ואהודים.