מוצרי פרסום ככלי לשמירה לקוחות

מוצרי פרסום ככלי לשמירה לקוחות

ישנם היום דרכים רבות לעודד ולשמור את הלקוח שלכם צמוד ומהימן ובמקביל להמשיך לגרוף לקוחות חדשים לעסק שלכם. מוצרי פרסום ומתנות הוכיחו זה לא מכבר את הכוח שלהם והם עדיין רלוונטיים ועונים על האתגר של שמירת לקוח. כל מוצר פרסומי או מתנה שעליו מוטבע לוגו החברה או הסמל שלה, היא דרך נפלאה לגרום לכל לקוח וגם לעובד שלכם להישאר נאמנים ולא להתפתות לאחרים. מוצר פרסומי יכול להגיע במגוון של צורות ועיצובים מיוחדים והמטרה שלו היא להדהד את שם החברה ואת השירות שהיא מעניקה ולהזכיר לכל לקוח קיים שהחברה שרירה קיימת ואתם מוזמנים להשתמש בשירותיה. בנוסף, מטרתו העיקרית של מוצר פרסום הוא להבטיח גם שירות אדיב לכל לקוח פוטנציאלי שטרם הצטרף, לנסות לשכנע אותו כי הוא עושה את הבחירה הנכונה והוא ימצא בידיים נאמנות שתדאגנה לו וכדאי לו להשקיע בהם. מוצרי הפרסום יבואו במבחר תצורות ומוצרים כמו מוצרי ספורט או מוצרי טקסטיל, מוצרים למשרד או לרכב ועוד מוצרים חיוניים. חלק רב מהמוצרים יגיעו עם הלוגו של החברה או השם של בית העסק.

איך משפיע מוצר פרסומי?

אין אדם שלא שמח לקבל מתנה. מתנה יכולה להגיע ארוזה או חשופה, כל זמן שהיא מהווה פונקציונאליות והיא שימושית לכל מי שמקבל אותה, תמיד תתלווה אליה תחושה של זכייה ומזל, שגורמת לסיפוק גדול אצל כל אחד. כל לקוח ירגיש שהוא מקבל תמורה עבור מה שהשקיע בחברה או בעסק ויהיה מוכן להשקיע שוב את כספו ולסמוך על בית העסק שמחלק מתנות איכותיות ושוות. במקביל לכל זה החברה עצמה מרוויחה הזדמנות גדולה לחשוף את מגוון מוצריה, לבצע מכירה בשטח ולרכוש את אמון הלקוחות שלה ולקוחות חדשים.

המתנה שעושה את כל ההבדל

בל נשכח שמדובר היום בשוק תחרותי מאוד וחברות ובתי עסק רבים נמצאים בתחרות קשה מול חברות מתחרות. מוצרי פרסום ומתנות הן כלי נהדר להביע נוכחות ודומיננטיות בשטח, בעיקר אם הם מגיעים בצורה מקורית, שימושית ופרקטית. הם נבדלים מכל שאר המתנות של שאר החברות ומהווים ערך מוסף שהוא מוצר פרסומי מהלך לעסק – וכל מילה מיותרת. ברגע שמחלקים מתנות שוות ומוצרים שתופסים את העין זה יוצר בכל אחד פיתוי להתקרב ולהתעניין גם במוצרים אחרים של אותה חברה ואף להצטרף למועדון לקוחות.

עוד כלי שיכול לשווק ולפרסם את העסק

כלי פרסומי נוסף שעושה שימוש במוצרי פרסום הוא מועדון לקוחות של העסק. מועדון לקוחות מאפשר מעקב אינטנסיבי אחרי כל דפוסי הצריכה של הלקוחות של העסק ובכך ניתן להעניק להם את התחושה שהם ייחודיים וחשובים לעסק במגוון של תמריצים והטבות. בעוד הלקוחות מצדם ישובו בכל פעם מחדש לבחור באותו בית העסק על כל פני בית עסק אחר, שכן הם מרוצים מהיחס וממגוון ההטבות שמוענקים להם ומשלל מוצרי הפרסום שהם מקבלים.