שאלות ותשובות

מוצרים

האם ניתן לדבר ישירות עם החברה, עכשיו?

כמובן, יכולים לצלצל אלינו – 072-241-9010 או לשלוח מייל ישיר m@coolmedia.co.il

האם יש לכם קטלוג?

אנחנו כבר לא מדפיסים קטלוגים, אנו מאמינים בלהיות חברה ידידותית לסביבה במידת האפשר. האתר שלנו מקיף מאוד ומתעדכן. לחלופין, אם את/ה לא רואה את מה שאת/ה צריך/ה אז אנא התקשר/י אלינו,ואנחנו נעשה את הכי טוב שלנו למצוא את זה בשבילך.

איך אתם מקבלים את הלוגו שלי?

עליכם לספק לנו את הגרפיקות של הלוגו שלכם. זה עשוי להיות מצורף בדואר אלקטרוני כקובץ וקטור או באמצעותIllustrator, או קובץ ברזולוציה גבוהה לפחות 300 dpiובגודל הנדרש להדפסה או גדול יותר.

מה אם אין לי את הגרפיקה בדרישות שלכם?

הבקשה לסוגי הגרפיקות האלו היא רק לטובתך, אנחנו רוצים שתקבלו עבודת הדפסה איכותית וטובה ורקעים קבצים אלו ניתן לעבוד ולהגיע לסטנדרטים הגבוהים שאנו רוצים שתקבלו. כרטיס ביקור או נייר אינו מספיק בשביל להדפיס לכם. אנחנו יכולים לתת לכם להשתמש בגרפיקאי שלנו,במידה וזה לא מסובך אפילו לא נגבה על זה תשלום (במידה וזה מסובך תקבלו הצעת מחיר לבניית הגרפיקה).

איך אתם מתאימים את צבע ההדפסה לצבע הלוגו שלי?

אתה צריך לספק לנו את צבע הפנטון שלך. זוהי מערכת המשמשת בכל התעשייה כדי להבטיח שכל מדפסת תדפיס את הצבעים שצוינו על ידי כל מעצב (ניתן למצוא מאמר אצלנו באתר בנוגע לשיטת הדפסה).

הלוגו שלי מורכב ממספר צבעי הדפסה, אתם יכולים להדפיס את זה?

כמובן! זה תלוי בתהליך ההדפסה שנצטרך לעשות. אנחנו ממליצים לך לתת לנו לראות עותק של הלוגו, שנהיה מסוגלים לייעץ לך על הדרך הטובה ביותר כדי להמשיך ולתת הערכה מדויקת יותר של העלות.

איך אני יכול להיות בטוח שהגרפיקה שלי תודפס כמו שאני מצפה שזה יראה ובגודל מתאים למוצר אליו מיועד?

לפני כל עבודה שאנחנו שולחים להדפסה אנחנו שולחים אליך הדמיה. למעשה זו המחשה של המוצר עם הלוגו שלך עליו. בעזרת הדמיה זו אתה יכול לראות בקירוב את הגודל והמיקום של ההדפסה על המוצר. כמובן ניתן לספק גם דוגמה פיזית בתשלום מראש של המוצר הראשון שמוציאים.

האם ניתן לנו לראות דוגמאות בפועל של המוצרים לפני שקונים אותם?

כמובן, באמצעות תיאום מראש והגעה למשרדינו או שאנחנו נשלח אלייך שליח לעסק עם המוצר. אנחנו נעשה את הדרך שתהייה לך יותר נוחה וקלה.


אני רוצה להזמין,איך אני עושה זאת?

אתה בוחר את המוצר שאתה רוצה, במידה ואתה לא מוצא אתה מתקשר אלינו למשרד ואנחנו עוזרים לך לבחור את המוצר המתאים לעסק שלך. לאחר מכן, אתה מקבל הזמנת עבודה לחתימה ואנו במקביל מכינים לך הדמיה עם הלוגו שלך. לאחר אישור ההזמנה וההדמיה אנחנו מתחילים לעבוד. לך נשאר לחכות מספר ימי עבודה (לפי המוצר שהוזמן) ולקבל אותו ישירות למשרד שלך

מתקשר > קבלתהצעת מחיר> קבלת הזמנה>קבלת הדמיה>מספר ימי עבודה > קבלת ההזמנה

איך אתם יכולים להביא לי את המוצר במחיר זול יותר?

פשוט מאוד, בהתאם לזמני האספקה אנחנו עושים את הייבוא במיוחד בשבילך דרך האוויר או דרך הים ובכך אנחנו חוסכים לך את פערי התיווך בדרך. מדלתות המפעל בסין המוצר מגיע ישירות למשרד שלך. ניתן לייבא בזמני אספקה של 15 ימי עבודה ואף מהר יותר, וכן בזמני אספקה של 60 ימי עבודה במוצרים עם נפחים גבוהים יותר. אנחנו לא סתם מתחייבים למחירים הטובים ביותר בארץ!

כיצד אני מקבל את המשלוח עד למשרד שלי?

בעת ההזמנה אתה מוסר לנו את הכתובת למשלוח. אנחנו מתאמים איתך את היום והשעה שנוחה לך ומביאים לך את זה למשרד שלך עם חיוך J .

למשלוח קיים עלות הובלה בהתאם לגודל ולכמות.

במידה ואני לא מוצא מוצר מסוים שאני רוצה באתר?

שלח לנו את התמונה של המוצר שאתה צריך ואנחנו נשלח לך הצעת מחיר בהתאם למוצר שחיפשת. ניתן לשלוח ל m@coolmedia.co.il

דילוג לתוכן