מוצרים
מוצרים

כללי

קטגוריית כללי הנמצאת בענף מוצרי הפרסום והמתנות כוללת מגוון רחב של אפשרויות שונות הניתנות לשימוש ומכוונות למוצרי קד”מ לתערוכות ואירועים בין היתר .

כגון: אביזרים למשקפיים לקידום מכירות, הדפסה על צמידי זיהוי, יודאיקה עם חריטה, כדורי לחץ עם הדפסה, מתנות לבית, מוצרי פרסום לענף התיירות, לדרמנים וכלי עבודה לפרסום, מאפרות ממותגות, מוצרי הגיינה עם לוגו, מגרדי גב עם הדפסה, מתנגות ממותגות, מחזיקי מפתחות למיתוג, סיכות דש לפרסום ועוד.

בשביל להגיע לכל אחת מתתי הקטגוריות של כללי במתנות, מוצרי פרסום וקד”מ יש ללחוץ על סימן הפלוס הירוק שנמצא בתפריט מצד ימין.
לאחר לחיצה על + הירוק יפתחו לכם הקטגוריות הנוספות וניתן לבחור את אחת התתי קטגורויות ולעיין במוצרים המעניינים אותכם בתחום וליצור איתנו קשר באמצעות לחיצה לפרטים נוספים או התקשרות.

על ידי התפריט הימיני ניתן לעבור בין הקטגוריות השונות הנמצאות באתרנו והפעולה זהה בכולם, לאחר לחיצה על הפלוס הירוק תקבלו תתי קטגוריות לאותו תחום: אלקטרוניקה, דפוס לפרסום וקד”מ, מוצרי פרסום כללי, מוצרי טקסטיל ממותגים, מוצרי פרסום למשרד, מוצרי פרסום לרכב, מוצרים עונתיים מודפסים,מתנות לחגים לעובדים, מתנות לכנסים ועוד.

במידה ולא מצאתם את המוצר שחיפשתם שלחו לנו מייל ל m@coolmedia.co.il ואנחנו נדאג לחזור אליכם עם המוצר.

לפרטים נוספים צרו קשר

דילוג לתוכן