איך לבחור מוצרי קד”מ לעסק שילהיבו את הלקוחות שלכם?

איך לבחור מוצרי קד”מ לעסק שילהיבו את הלקוחות שלכם?

התחום של מוצרי קידומי מכירות, או בשמם המקוצר: קד”מ, הפכו כבר מזמן לעף מתפתח ואיתו גם דלה הציפייה למוצרים יצירתיים יותר ומלהיבים יותר. חברות ובתי עסק שונים נמחפשים מתנה מגניבה ללקוחות שלהם ולא עוד מוצר חסר משמעות, שיתרום ללקוח ועל הדרך יוסיף למיתוג של העסק כמוכר וכמותג מוביל. אז איזה מוצר יכול להתאים לעסק שלכם וללקוחות שלכם? מהי המתנה ”המגניבה” שתלהיב את קהל הלקוחות שלכם?

יצאנו לבדוק בשטח ומצאנו עבורכם מספר דוגמאות למתנות ומוצרי קד”מ המתאימים לסוגי עסקים שונים.

מוצרי קד”מ טרנדיים או אופנתיים

מוצר המדבר בשפה עדכנית ועכשווית יעשה עבורכם עבודה טובה, תמיד כיף לקבל מתנה שהיא ‘אין’. עסקים המתאימים להענקת מוצרי קד”מ טרנדיים הם עסקים המתמחים בתחומי האופנה השונים, אקססוריז, לבוש, עיצוב שיער ואפילו עסק לייצור ומכירת פאות קאסטם. מוצרי קדמ טרנדיים יכולים להיות מעמד לסמארטפון, רמקולי בלוטוס קטנים, מקלות סלפי, אקססוריז ועוד.

מוצרי מתנה

אריזת המוצר שלכם בעטיפה ייחודית ולא מקובלת יוצרת אפקט הפתעה אצל הלקוח ותחושת השקעה יתרה במוצר. עסקים שיכול להתאים להם מוצרי קדמ של אריזת מתנה הם עסקים בתחום האלקטרוניקה, גאדג’טים, קונדיטוריה ועוד. הקפידו על רמת הגימור של העטיפה לבין איכות המוצר כדי שלא יווצר פער מצחיק.

מוצרי קד”מ שימושיים

מוצרי קדמ שימושיים תמיד יקבלו מימד נוסף כאשר הם שימושיים. כל מה שעליכם לעשות כדי לבחור מוצר כזה, הוא להעמיד את עצמיכם במקום הלקוח שלכם ולשאול את עצמיכם מה הכי תרצו לקבל מהעסק שלכם שיכול לבוא לידי שימוש באופן מיידי וכמעט יום יומי. למוצרים כאלה יכולים להתאים רוב העסקים בכל התחומים. תחשבו מה יעלה בדעתם של הלקוחות שלכם כשישתמשו מידי יום במוצר עם המיתוג שלכם? דוגמאות למוצרים כאלו: משחקים, גאדג’טים, עטים וכד’.

מוצרי קד”מ עם אמירה ייחודית

אפשר לייצר מוצרי קידומי מכירות עם אמירה מיוחדת המשלבת בתוכה את האג’נדה של העסק שלכם או את ”האני מאמין” שלכם. המוצרים הללו יוכלו גם להעביר מסר ערכי וחברתי לקהל הלקוחות שלכם אשר יתחברו למותג דווקא בגלל האמירה הייחודית שלו. מוצרים כאלה אפשר להתאים כל עסק מכל סוג שהוא.

תוכלו בקלות לבחור מכאן את סוג מוצרי הקד”מ שלכם להתאים אותו לסוג העסק שלכם ולאמירה שהמותג שלכם משדר ומייצג.