הדפסה על תיקים

הדפסה על תיקים

הדפסה על גבי תיקים אינו דומה להדפסה אותה אנו מכירים

יש להניח כי לרבים כיום יש מדפסת בבית באמצעותה ניתן להדפיס חומרים שונים. בבואנו להדפיס על גבי תיקים  טקסט או לוגו מדובר בהדפסה קצת שונה, זאת בשל העובדה כי אי אפשר להכניס את התיק לתוך המדפסת אלא יש צורך לייצור את ההדפסה על גבי התיקים. השלב הראשון של ההדפסה יכלול גרפיקה – יהיו אלו קבצי גרפיקה אשר מהם תיווצר ההדפסה.

על מנת שיהיה ניתן לבצע שינויים חשוב ביותר להעביר קבצים פתוחים על מנת שמחלקת הגרפיקה תבנה מספר סקיצות לצורך המחשת הצבעוניות במטרה ליצור התאמה בין הרצונות של הלקוחות לבין האילוצים של בית הדפוס.  כך למשל אם חברה מסוימת מעוניינת לבצע הדפסה על גבי תיקים בצבעים שחור ולבן על מחלקת הגרפיקה להעביר אישור ובו יבחר מיקום ההדפסה על התיקים.

קיימת חשיבות רבה להתאים את הצבעים

במסגרת ההדפסה קיימת חשיבות רבה להתאים את הצבעים של התיק לצבעי הלוגו המודפס על התיק. ההתאמה תאפשר קבלת מוצר יפה ומקצועי יותר, כך המותג יראה ממש חלק בלתי נפרד מהתיק.  אם ניקח למשל דוגמא הכוללת תיק אשר רקע אזור ההדפסה הוא שחור ומשולבים בו צבעים אדום לבן, הרי יתבקש להדפיס על התיק בצבעים אדום לבן.

במידה והלוגו עליו מעוניינים לבצע את ההדפסה יהיה אדום, אז יש לחפש רקע שאינו אדום אך כזה שהצבע האדום יראה עליו בצורה טובה.  ניתן לקבוע כי הצבע המומלץ להדפסה יהיה צבע המופיע על גבי התיק או צבע מנוגד לרקע עליו מדפיסים.  מבין הצבעים השונים, הצבע הלבן נמצא מתאים לארגונים רבים ואף מוגדר כצבע הלוגו שלהם.

סוגי תיקים להדפסה

כיום ניתן למצוא מגוון סוגי תיקים להדפסה בין היתר תיק גב, תיק שרוך או תיק רחצה כאשר יש לבחור את שיטת ההדפסה המתאימה ביותר למשל הדפסת סובלימציה המאפשרת להדפיס תמונות שונות.  או למשל רקמה ממוחשבת הנחשבת לאחת הדרכים למיתוג תיקים- הרקמה כוללת בין היתר מגע ייחודי ונעים ועבור רבים נחשבת לדרך הטובה ביותר במסגרת הדפסה על תיקים. בעלי עסקים רבים המבקשים להדפיס את הלוגו של החברה שלהם למטרות מיתוג יבחרו להדפיס בשיטה בה הלוגו שלהם יראה היטב והתוצאה תהיה איכותית.

על מנת לבחון את ההדפסה האיכותית ביותר ניתן להכין הדמיה טרם ההדפסה אשר מאפשרת לראות כיצד תראה ההדפסה. במקרה של ספק לגבי המוצר הסופי, ניתן להכין הדפסת ניסיון על גבי המוצר על מנת לראות כיצד יראה המוצר המוגמר לצורך קבלת אישור. נציין כי חברה מקצועית תחזיק במגוון צבעים ועיצובים על מנת למצוא את המוצר המתאים ביותר לקהל הלקוחות במטרה להדפיס מוצר איכותי אשר יעניק תועלת רבה לחברה ויתרום להליך המיתוג.