פופ סוקט לפרסום לוגו

מתנות ממותגות לאירועים

כשאנחנו חוגגים אירועים, אנחנו עושים את זה בסטייל. בין אם מדובר באירוע פרטי כגון חתונה, בר מצווה או ברית מילה, ובין אם מדובר באירוע עסקי כגון כנס מקצועי או השקת מוצר חדש, אנחנו משקיעים יותר בעיצוב, במוזיקה, באוכל, בבגדים שאנו בוחרים ללבוש. ואם כך, אין פלא שבשנים האחרונות צמח טרנד חדש שמופיע ביותר ויותר אירועים, הן פרטיים והן עסקיים: מתנות ממותגות המחולקות לבאי האירוע ומהוות מזכרת מפתיעה, מקורית ויוצאת דופן.

מתנות לחתונה

רוב הכלות מתכננות את אירוע חתונתן במשך כמעט כל תקופת הרווקות שלהן, אז ברור שגם האורחים צריכים מזכרת כיפית מהחתונה! מתנות לחתונה יכולות להיות בעלות אופי רומנטי, זוגי, שלו-שלה, משהו טעים שאפשר לנשנש אחרי הריקודים או כל דבר שיסמל את הקשר הנצחי בין בני הזוג – והכל עם שמות החתן והכלה, תאריך החתונה ואלמנטים מיתוגיים נוספים כרצונם.

מתנות לבר מצווה

גיל בר המצווה הוא רגע מרגש בחייו של כל ילד יהודי, המסמל מעבר מילדות לבגרות וקבלת עול אחריות על כתפיו. הנער בוודאי יזכור את האירוע למשך כל חייו, וכך גם משפחתו הקרובה, אבל כדי שגם האורחים לא ישכחו במהרה את האירוע תוכלו להעניק להם שי צנוע שיוכלו לקחת איתם הביתה. מתנות לבר מצווה יכולות להיות קשורות ליהדות, כגון כיפה עם שם חתן השמחה או ספר תהילים ממותג, או כל מתנה כיפית אחרת שהאורחים יוכלו למצוא בה שימוש.

מתנות לאירועים עסקיים

אירועים עסקיים יכולים להיות בעלי חשיבות רבה עבור עסקים, עובדים, לקוחות ועמיתים. בין אם מדובר בכנס מקצועי, יום גיבוש, טקס חשיפה או השקת מוצר חדש, תוכלו לחלק לנוכחים מתנות בעלות ערך מוסף שהם יקחו איתם הביתה יחד עם הלוגו שלכם ופרטי יצירת קשר למקרה הצורך. במקרה של אירוע עסקי, מתנה ממותגת יכולה לשמש מעין כרטיס ביקור שלכם, כלומר השקעה במוצר הממותג יכולה לשרת אתכם בעתיד.

סיכום

אם אתם רוצים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח, הוסיפו לו טאץ’ קטן בדמות מתנה ממותגת שתישאר ברשות המוזמנים ותזכיר להם את האירוע לזמן רב.